SEO

seo fiyatları, web sitesi fiyatları, web tasarım fiyat, internet sitesi kurma maliyeti, sosyal medya uzmanı, google reklam yönetimi, marka başvurusu, marka tescil başvurusu, patent başvuru, dijital pazarlama ajansı, dijital pazarlama uzmanı e ticaret sitesi, softtr, ideasoft, ticimax,ürün fotoğrafçısı, marka patent

Çıldırmadan önce bize ulaşmak ister misiniz?

Sadece harika olmak yetmez.

Arama motorlarında ilk sıralarda olmak mağazanızı en işlek caddeye taşımak gibidir!

 

SEO’da harika sonuçları almakla yetinmeyiz. Mükemmeliyetçi tutkumuz harika sonuçları keşfetmeye çalışırken her zaman daha da iyi sonuçların peşinden gideriz.

SEO (Search Engine Optimization) arama motoru optimizasyonu olarak geçer ve belirlediğiniz aramalarda sitenizin en üstlerde yer almasını sağlamak üzere yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar ile belirlediğiniz kelimelerde en üstte çıkar ve daha fazla kişiye ulaşırsınız. Çünkü yapılan araştırmaya göre internette arama yapanların %90’ı sadece sonuçların ilk sayfasına bakıyor. Bu nedenle ilk sayfa ve ilk sıralarda olmak aynı zamanda daha fazla bilinirlik, daha fazla satış anlamına gelmektedir.

SEO konusunda bir çok marka ile çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalar yükselme garantilidir. Belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alır daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve teklif almak için lütfen iletişime geçin.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) profesyonellik gerektiren bir iştir. Doğru olmayan veya güncelliğini yitirmiş SEO metotlarının kullanılması sitenize ileride zarar verebilir. Her zaman en son güncellenen algoritmalara göre çalışmalarımızı yaparız.

 

SEO hizmetimizle siz de arama motorlarında ilk sıralarda yerini alan müşterilerimiz arasında yer almak için bizimle iletişime geçin.   Aldığımız en iyi sonuçları diğerleriyle ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar çok sebebiniz olacak.

TOP