Google Reklam Yönetimi

Dünya'nın en çok kullanılan reklam platformu olan Google Ads (Adwords)'ü henüz denemediniz mi? Geliştirmeye mi ihtiyacınız var? Ads (Adwords) gelirleriniz çok mu düşük? Reklam bütçenizi doğru ayarlayamıyor musunuz? O zaman profesyonel Google Ads (Adwords) Reklam Yönetimi hizmeti için doğru adrestesiniz. Tüm Ads (Adwords) reklam türleri için reklamlarınızı oluşturarak markanızı tanınır yapın. Puppu Medya olarak markanızın belirlemiş olduğu reklam bütçesini en doğru şekilde kullanarak Google Ads (Adwords) reklamlarınızı sizin için oluşturur, yönetir, optimize eder ve belirli dönemlerle sizlere raporluyoruz.

 

Neden Google Ads Reklamları?

Günümüzde hali hazırda 1 milyondan fazla kişi ve işletmenin Google Ads Reklamları ile müşterilerine ulaştığını biliyor musunuz?

 

İnternet kullanıcıları tarafından ençok tercih edilen arama motoru olma özelliği taşıyan Google ile Türk internet kullanıcılarının %90’nına ulaşmanız mümkün! Ülkemizde E-Ticaret sitelerinde gerçekleştirilen satışların %70’i google arama motoru kaynaklı olup bu satışların %50’si ise Google arama motorunda gösterilen reklamlar neticesinde olmaktadır.

 

 

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklamları aktif olarak takip edilmesi gereken oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Reklam sıralamaları tıklama başına ödenecek tutarlar her arama sorgusunda değişmektedir. Bunun yanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olunmadan kurugulacak reklam kampanyaları reklam verenin bütçesini %90+ oranında verimsiz olmasına yol açmaktadır.

 

Deneyimli bir Google Ads Uzmanı ile çalışmanız durumunda, Ads Uzmanı öncelikle sizin için pazar ve rakip araştırmasını gerçekleştirecek ve yaptığı analiz neticesinde avantajlı yönlerinizi ön plana çıkartacak doğru kampanya kurgularını hazırlayacaktır. Hazırlanan kampanya kurgusu yayına alındığından itibaren Google Ads Uzmanı tarafından düzenli olarak kontrol edilip gerekli durumlarda performans iyileştirici değişikliler yapılır.

TOP