Profesyonel Ürün Fotoğrafçılığı

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ NEDİR?

Görselliğin ön plana çıktığı, alıcıların artık açıklamalar değil de, fotoğraflar istemesi sayesinde hızla ilerleyen ürün fotoğraf çekimi hızlı bir şekilde popülerliğinin arttırıyor. Uygun ışık altında ve istediğiniz yerde çekim aşamasını tamamlayabileceğimiz ürünlerinizi, bilgisayar üzerinde gerekli işlemleri tamamladıktan sonra kullanımınıza sunuluyor.

 NEDEN ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPTIRMALIYIM ?
Özellikle alıcının ürünü görmeden aldığı internet siteleri, kataloglar gibi durumlarda açıklamalar yeterli olmuyor. Müşterinin aklında kalan ayrıntılar ürüne sıcak bakmasını engelliyor. İşte Bursa halkına verilen en büyük avantajlardan birisi Bursa ürün fotoğraf çekimi olarak karşımıza çıkıyor. Önceden anlaştığınız ve dilediğiniz zaman Ajans Bulut Bursa ürün fotoğraf çekimi hizmetini vermek için Profesyonel fotoğraf kameraları sayesinde, satılmasını istediğiniz veya ölümsüz bir anı bırakmak istediğiniz ürünlerin veya sizlerin fotoğrafını çekerek kaliteli bir şekilde bu hizmetten faydalanabilmenizi sağlayacak.
 
ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ FİYATLARI
Ürün fotoğraf çekimi fiyatları, çekimi yapılacak ürüne, çekim için harcanacak mesaiye, ürünü konsept hazırlayarak çekim yapılmasına, mankenli-mankensiz ürün çekilmesine varana kadar bir çok fiyat değişkenliği sağlayan etmen vardır. Ürün Fotoğraflarınız; Çekimlerin bitiminde DVD içerisinde, ya da WeTransfer ile internet üzerinden TIFF, Raw, Jpeg formatlarında ve dekupajı yapılmış olarak teslim edilir. Dekupaj düz forma sahip ürünler için geçerlidir. Detaylı dekupaj gerektiren ürünler için ve aynalı, nikelajlı, yansıma yapan ürünler için fiyat farkı talep edilebilir.
 
FİYATLARIMIZ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
TOP